Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Mechanizm podnoszenia szyb - numeracja części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Mechanizm podnoszenia szyb - numeracja części

    stysiek, przyjmij że zaczynasz mocno przyspieszać od obrotów 2000 obr./min dla na poszczególnych biegów.
    Auto: Octavia I
    Silnik: 1.6 SR 74kW

    Wielkopolskie
    Poznań

  • #2
    [O1] Mechanizm podnoszenia szyb - numeracja części

    Witam.
    Rozleciał się elektryczny mechanizm podnoszenia szyb (nawijak), jest na nim nr 1u4839401D.
    Znalazłem na allegro mechanizm o nr 1u4839401G. Numer "prawie" się zgadza.
    Czy ta literka ma jakieś znaczenie?

    Komentarz


    • #3
      nie wiem czy to nie jest róznica w czesciach do modeli sprzed i po lifcie. jesli masz przed liftem to chyba tego nie dostaniesz, mi sie rozlecial plastik ktory prowadzi szybe po szynie, chcialem go kupic i kicha - albo cały mechanizm (269zł) albo kombinacja. wybralem opcje nr 2 kupilem poxipol i jazda do dzis trzyma
      VW Golf V black;DD ---> 1.9TDI BXF 08" DD

      Komentarz


      • #4
        janusz_007, Tak, bo ASO nie wie ze ma takie czesci. Akurat te plastiki maja numerek i mozna je legalnie kupic w ASO, ale nie wdajac sie w szczegoly co to jest
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          jareks, Jeśli pękły ci te plastikowe ślizgi to dostaniesz je w Opolu w Jano Link tam po 9zł. Tylko jeżeli masz oktawkę z przed liftu to będziesz musiał dokupić nowe zacisk te które trzymają szybę.
          Poczytaj jeszcze tu
          Forum - Octavia Club Polska
          Forum - Octavia Club Polska
          Octavia 1.9 tdi ASV 110 KM 2000r

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez morgam
            jareks, Jeśli pękły ci te plastikowe ślizgi to dostaniesz je w Opolu w Jano Link tam po 9zł. Tylko jeżeli masz oktawkę z przed liftu to będziesz musiał dokupić nowe zacisk te które trzymają szybę.
            Poczytaj jeszcze tu
            Forum - Octavia Club Polska
            Forum - Octavia Club Polska
            Wiem o tym, nawet tam kupiłem ten plastik razem z nowym uchwytem do szyby.
            Ale niestety nie zauważyłem odrazu, że rozleciał się ten nieszczęsny zwijacz :cry:
            Teraz muszę kupić całą listwę prowadzącą, najlepiej bez silnika, bo ten działa.
            Tylko teraz mam dylemat bo mam inne oznaczenie części i nie wiem które będzie pasować.
            Mam kombi '00 jakby to coś pomogło.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez janusz_007
              nie wiem czy to nie jest róznica w czesciach do modeli sprzed i po lifcie. jesli masz przed liftem to chyba tego nie dostaniesz
              To może być tak jak pisze janusz 007.Różnica może być tylko w tych plastikach.Jak nikt się nie wypowie to zadzwon jeszcze do Jano i zapytaj.Tam gościu wygląda na kumatego i powinien ci udzielić informacji.
              Octavia 1.9 tdi ASV 110 KM 2000r

              Komentarz


              • #8
                Sorry ze odgrzewam kotleta ale plasticzek z mechanizmy el. szyb i pekł i chcialem zapytac ktory w koncu kupic.....?? Bo slyszalem ze nie idzie dopasowac do przedlifta a inni pisali ze idzie wiec jak to jest i jaki i gdzie kupic ?? octavia 2000rok

                [ Dodano: Pią 25 Lut, 11 21:37 ]
                naprawde nikt nei pomoze ??
                Moja Czerwona menda:
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60507

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X